המכשיר של מכוני הפיזיותרפיה נגד כאבים עכשיו אצלכם בבית

מי מאתנו לא סובל מידי פעם מכאבי גב, כאבי צוואר, כאבים בכתף, כאבי ברכיים, ירכיים, קרסול או כאבים אחרים בשרירים? גם אם אתם סובלים מפציעה שגרמה לכאבי תופת ולהגבלה בתפקוד, כולכם ודאי מכירים את ה"טנס" גם אם הוא לא מוכר לכם בשמו זה. מדובר במכשיר בו משתמשים כירופרקטים, פיזיותרפיסטים ומאמנים פיזיים להקלה ואף למיגור הכאבים הבלתי נסבלים. זהו המכשיר הידוע הכולל אלקטרודות המוצמדות לאזור הכואב או הפגוע והמשדר פולסים חשמליים בעוצמות משתנות ובמס' וריאציות.

עכשיו בגרסה הביתית

מכשיר משודרג ושווה לכל כיס הגיע עכשיו לישראל בגרסה הביתית שלו. המכשיר כולל 6 מצבי עיסוי שונים וביניהם מצב ספורטיבי תומך EMS. למכשיר טיימר לשליטה בזמן הטיפול, אלקטרודות בצורת כף יד, 2 זוגות של כבלים לחיבור המכשיר לאלקטרודות וכבל USB להטענה.

ניחשתם נכון, המכשיר אינו עובד על סוללות רגילות אלא על סוללות ליטיום V3.7 המובנת בתוכו והוא בטוח לשימוש. לדברי המשווק המכשיר מאושר ע"י הFDA – האמריקני.

זה מה שהציל אותי מכאבי תופת

מדובר בסוג המכשירים הנדרש בכל בית. אני אישית שסבלתי הן מכאבי גב קשים והן מכאבים בכתף טופלתי ע"י אורתופדים בזריקות סטרואידים, בארקוקסיה למשך 10 ימים וכלום לא עזר.

הכאב תמיד חזר, המשכתי לסבול ופשוט לא יכולתי לתפקד. דרשתי בתוקף מהאורטופד שיפנה אותי לפיזיותרפיה. במכון הפיזיותרפי מיד המליצו לי על ה"טנס". רכשתי אותו לביתי ביצעתי 3 טיפולים במשך 3 ימים, כל טיפול במשך 15 דקות וראו זה פלא, הכאבים חלפו ונעלמו כלא היו. פשוט לא יאמן!

חובה בכל בית

אתם חייבים את זה בבית, לכם ולבני ביתכם. אנא רק מלאו שאלון קצר, בן דקה, לבדיקת התאמת המכשיר אליכם באופן אישי.

בנימה אישית – מומלץ מאוד!