הסיוט של כל בעל רכב

מאת ינון דוידוביץ

אתם יוצאים לטיול עם הרכב ועוברים בקניון, בדואר ולקינוח יושבים במסעדה לארוחה קלילה וקפה, אך כאשר אתם צועדים את הדרך חזרה אל המכונית אתם מגלים שמפתחות הרכב שלכם פשוט נעלמו כלא היו. אתם מנסים לשחזר את הצעדים שלכם פעם אחר פעם אבל עדיין לא מצליחים למצוא את המפתחות. מתקשרים אל המקומות בהם הייתם ומקבלים ענה כי אף אדם לא ראה את המפתחות לרכב שלכם.

מה נותר לכם לעשות? במצבים כאלה ודומים בהם אין לכם את המפתחות של הרכב ואתם צריכים להיכנס אל הרכב על מנת להמשיך אל העיסוקים הרבים שלכם, אתם צריכים לפנות אל פורץ רכבים מיומן אשר יוכל להגיע במהרה ולחלץ אתכם מהמצב בו אתם תקועים ללא כל יכולת לתפעל את המכונית ללא המפתחות לרכב שלכם.

במידה ויש לכם מפתח נוסף למקרה חירום אשר נמצא אצל בן או בת הזוג, אתם יכולים לנסות ליצור קשר עמם כדי שיגיעו לחלץ אתכם, ואז תלכו יחדיו על מנת לשכפל את המפתחות של הרכב, אך כאמור במידה ואין אף פתרון נראה בשטח יש צורך לקרוא לאדם שמבצע פריצה של הרכב.

מה צריך לוודא לפני שמזמינים פורץ רכבים מקצועי אל הנקודה בה אתם נמצאים?

• בדקו אם אין לכם פתרון חלופי, כמו מפתח ספייר לרכב שלכם אשר נמצא אצל אדם קרוב שיכול להגיע להיכן שאתם נמצאים ולחלץ אתכם במהירות ללא התערבות של פורץ.

• בדקו כי הפורץ של הרכב יכול להגיע במהירות אל המיקום בו אתם נמצאים, אחרת תפנו פשוט לאדם אחר במקצוע זה שכן יכול להגיע במהירות סבירה לאזור שלכם.

• בדקו האם הוא מגיע עם פתרון נעילה לרכב. אתם לא רוצים להישאר עם רכב פרוץ מכיוון שאז לא יחול הביטוח על הרכב במקרה של פריצה ואתם תאבדו את הרכב ולא רק את המפתחות. ישנם פורצי רכבים אשר הינם גם מנעולנים שיכולים להגיע עם המנעול המתאים לסוג הרכב שלכם ולבצע את ההתקנה במקום. דבר זה יחסוך לכם ריצה נוספת על מנת להתקין נעילה לכן משתלם כן לשלם על דבר כזה במידה והפעולה מתבצעת במקצועיות ואינה עולה יותר ממחיר של התקנה אצל מתקין.

• וודאו מראש את המחיר עבור כל הפעולות שאתם צריכים לבצע על מנת שלא תהיו מותעים לאחר שיסיים זה את העבודה של הפריצה והתקנת מנגנון נעילה וימסור לכם את העלות שלה לא ציפיתם כלל.

הכתבה באדיבות אתר articles.co.il

שיתוף