האם באמת תוכלי להיראות צעירה ב-20 שנה?

מאת: ד”ר חגי בצר, רופא בכיר בתחום האסתטיקה

אל תתנו לפגמים בעור או לקמטים בפנים, לגרוע מהמראה שלכם ולגרום לכם להרגיש רע. חלק ניכר מההערכה העצמית והביטחון העצמי שלך נעוץ בעור הפנים.

פיגמנטציה הנובעת מהשמש, כתמי פנים הנובעים מתופעות הורמונאליות, צלקות, עור מחוספס וסימני הזדקנות הן רק חלק מהגורמים המשפיעים על פנים שלא נראות במיטבן.

חדשות טובות לכל מי שמודע לעצמו וחשוב לו המראה החיצוני: ישנם כיום טיפולים לא פולשניים שיכולים לטפל בבעיות אסתטיות אלה. הטיפולים מבוצעים ללא כל התערבות כירורגית ולדברי המכון מהמובילים בישראל, יעילותם מוכחת.

מה חשוב לדעת לפני ביצוע טיפולי פנים

קיימים בארץ מספר מכונים המבצעים טיפולים אלו. עם זאת נראה שחברת אמריקן לייזר, מובילה את תחום האסתטיקה בארץ ומציעה לכם את סל שירותי הטיפולים הדרמו אסתטיים הכי טובים. הטיפולים מבוססים על מחקר וטכנולוגיה רפואית מתקדמת ומיועדים לפתור בעיות הנובעות מתופעות המפריעות לכל אחת ואחד בחיי היום יום. חשוב להגיע למכון שמטה לך אוזן קשבת תוך התחשבות ברצונותיך ובצרכיך. מכון שעובד עם הציוד והמוצרים המתקדמים והחדשים ביותר במטרה לתת פתרונות מגוונים לגוף ולפנים והמותאמים אישית לכל אחת ואחד.
הטיפולים במכונים המובילים מבוצעים רק על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים ורק באמצעות טכנולוגיה וחומרים העומדים בתקנים ישראליים ובין לאומיים והמאושרים על ידי משרד הבריאות.

בקשו לקבל את כל ההסברים המפורטים ביותר לגבי כל שלב בתהליך ועמדו על כך שיתבצע מעקב צמוד לאורך כל הדרך עם יחס אישי ומקצועי.

למה נועדו טיפולי הפנים?

טיפולי פנים נועדו לפתור בעיות עכשוויות אך יחד עם זאת מסייעות לשמירה עתידית על עור הפנים כך שיהיה חלק וגמיש.
הטיפולים נותנים מענה מצוין לסוגים שונים של קמטים כגון קמטי הבעה, קמטי גיל וכיו”ב. במכונים המתקדמים, מבחינים המטפלים המקצועיים בין סוגי הקמטים ובוחרים בשבילכם את סוג הטיפול המתאים ביותר עבורכם.
טכנולוגיית הלייזר נמצאה יעילה בפתרון מגוון בעיות אסתטיות כגון העלמת וורידים, טשטוש והעלמת קמטים, והסרת כתמי עור (פיגמנטציה).
טיפולי פנים בהתאמה אישית

אתם ודאי שואלים – מהי התאמה אישית?

ובכן, בהתאמת טיפול אישי מתייחסים לרקמות שלך לפי איכותן. זכרו, אחרי ככלות הכול אורח החיים והגנטיקה של כל אחת ואחד שונה.
בטיפול אישי תקבלו מענה וטיפול מיטבי המותאם במיוחד עבורכם וזאת לאחר אבחון מדויק. במהלך טיפול אחד או סדרת טיפולים, ניתן להגיע לתוצאות מיטביות בהתאם לבעיה הפרטית שיש לכל אחד מאתנו.

כך פועלים בד”כ במכונים וותיקים המובילים בתחום האסתטיקה.

מומלץ לגשת לרשת הוותיקה והמובילה בתחום האסתטיקה בישראל המספקת טיפולי פנים שיחמיאו לך כבר מהטיפול הראשון.

לסיכום:
לקוחות רבים כבר נהנים ממראה פנים מחמיא ואסתטי, גם לך זה מגיע !
אם גם אתם רוצים להרגיש אסתטיים, יפים וחלקים עם עור פנים צעיר ורענן ולהרגיש טוב עם עצמכם גשו לקבל ייעוץ חינם , טפלו בעצמכם ותסתכלו עם הפנים קדימה. כך תעצימו את הביטחון האישי שלכם ,תראו מטופחים ותעניקו תחושה של חיוניות גם למראה הפנים אך לא פחות לנפש המשפיעה על כל צעד שאנו עושים בחיים.
אחרי שאתם יודעים כל זאת, נראה שלא כדאי לוותר על התענוג – בהצלחה!