חוסכים עד אלפי שקלים בביטוח ומכוסים מכל סיכון

שלושה מכל חמישה ישראלים, משלמים עד אלפי שקלים בחודש, עבור כיסויים מיותרים וכפולים בפוליסות הביטוח.   לזה נוהגים לקרוא “תופעת האותיות הקטנות”. כמו בבנקים גם בבואנו לבצע ביטוחים, הציבור הרחב פשוט לא קורא את את הפוליסות ונאלץ לסמוך בצורה עיוורת על הנאמר לו. התוצאה לצערנו, לא מאחרת לבוא. בקרות אירוע חלילה ובבואנו לתבוע את חברת הביטוח מתברר שבמקרים רבים נשמע את התשובה: “מצטערים אבל אתם לא מכוסים”. יתרה מכך, אנו עדים לתופעות רבות מידי של תשלומים כפולים בעבור אותו ביטוח בדיוק. אם לא די בכך אז גם מרכיבי הפוליסה שתפקידם לכסות אותנו מכל סיכון אינם מתאימים לנו כלל ואינם נותנים מענה אמיתי לגילנו, למחלותינו ולמצבינו המשפחתי והתעסוקתי. והנה אנחנו מתבשרים שהושק בישראל שירות חדש ומקצועי בתחום בדיקה והוזלת הביטוחים. כך תוכלו תוך שיחה קצרה לקבל תמונת מצב כללית אודות כל הפוליסות שברשותכם ובשקיפות מלאה וללא כל התחייבות מצידכם. כמו כן, תוכלו להשוות את עלויות הביטוח המשולמות על ידכם כיום לעלויות המעודכנות בכל חברות הביטוח.

האם אתם באמת מכוסים?

כאמור לעיל, מבוטחים רבים מידי, מגלים בעת מחלה, פציעה או כל אירוע אחר, שהכיסוי הביטוחי עליו שילמו במיטב כספם, אינו מתאים להם ואינו תקף למצבם. במקרים אלו, נאלצים המבוטחים לממן מכיסם תרופה יקרה הנמצאת מחוץ לסל הבריאות ולהסתפק ברופא מנתח של קופת חולים ולא במנתח פרטי על פי בחירתם. אנו אף עדים למקרים לא מעטים בהם נדרשים החולים או בני משפחותיהם לפנות לציבור הרחב לשם גיוס תרומות. את זה מבקש השירות החדש למנוע מכם וללא כל עלות מצדכם.

מדוע אתם משלמים על ביטוחים כפולים ומיותרים?

יש סבירות גבוהה שאתם משלמים פעמיים, עבור אותו מוצר ביטוחי! כמו כן, פוליסות הביטוח שלכם כוללות אינספור כיסויים למרות שחלקם בד”כ לגמרי מיותרים. אז למה בעצם לזרוק סתם כסף לפח? תוסיפו לכך את העובדה שבמקרים רבים תשלמו בחברה אחרת הרבה פחות על אותם ביטוחים בדיוק, והרי לכם מתכונת לחיסכון כספי עצום.

אל תסכנו את עתידכם ובריאותכם

בנימה אישית, אל תוותרו על השירות המוצע הניתן באופן מקצועי ואמין וממילא לא עולה לכם כסף.  ברגע האמת שירות מעין זה מעבר להתאמת הפוליסות למצבכם העכשווי יחסוך לכם הון תועפות.