השיטה המתקדמת בעולם להשתלת שיניים סוף סוף הגיעה לישראל

מאת: ד”ר אפי משה, רו”ח

יום בהיר אחד נקראתי, כך פתאום, להופיע כפרשן כלכלי בטלוויזיה. לאחר שצפיתי בתוכנית בה הופעתי בבית פשוט התביישתי. בכל פעם שחייכתי מעט, בלטו מאד השיניים החסרות לי בחלל הפה! כן! גם אני הזנחתי זאת שנים. מיד הבנתי שהשיניים מייצגות בעצם את החזות החיצונית שלנו. קיבלתי החלטה לטפל בכך עכשיו ומיד. ידידה סיפרה לי על מרפאה המבצעת השתלות שיניים בשיטה אמריקאית חדשה . לאחר יומיים הגעתי למרפאה זו שתחום עיסוקה העיקר הנו השתלות שיניים ושיקום הפה. לאחר בדיקה חינם של מצב השיניים שלי שלחו אותי לביצוע צילום פאנורמי וסריקת CT. התרשמתי מאד מהניקיון של המקום ואף קיבלתי המלצות מהמטופלים שהיו שם. “גם מחירים סבירים מאד וגם טיפול מקצועי ואמין”, כך הם ציינו בפניי.

כבר באותו היום שמו לי את שני השתלים שהייתי זקוק להם. תוך פרק זמן קצר זכיתי בשיניים חדשות, בפה בריא ובחזות נפלאה. ההופעה בטלוויזיה ובציבור בכלל הפכה סוף כל סוף לחוויה מהנה.

האם אתם זקוקים להשתלת שיניים?

אבדן שיניים מתרחש אצל כולם לאחר גיל מסוים, בשל הזנה, טראומה או בשל מחלה. בשלב כזה או אחר כולנו נצטרך  שיניים חדשות בשביל להמשיך ולתפקד ללא מגבלות. גם אם טיפלתם בשיניים הרי שטיפולי שורש שלא בוצעו כראוי, או מבנה תעלות שהתעוות מדלקת או טראומה, מצריכים השתלת שיניים בשביל לשקם את האזור הפגוע.

גם צמיחת שיניים קבועות בצורה עקומה או שיניים הצומחות האחת לתוך השנייה, הן סיבות המצריכות במרבית המקרים השתלות שיניים. האינדיקציה הטובה ביותר לצורך שלך בהשתלת שיניים היא מחסור בשיניים בפה המשפיע על איכות החיים שלך והרצון להשיב לעצמך את הביטחון העצמי ואת החזות האסתטית.

עסק למקצוענים בלבד

שימו לב! השתלות שיניים זה לא עניין למתחילים או חובבנים. התוצאות הסופיות תלויות באופן ישיר בתחום עיסוקה המרכזי של המרפאה , בוותק הרב שצברו הרופאים בה, בהיגיינה ובחומרים בהם משתמשים. משך הזמן שהשתלות השיניים מחזיקות עשויות להגיע לעשרות שנים אך גם כאן מותנה הדבר באיכותם של השיניים הקבועות שמטרתם לספק את התחליף הטוב ביותר לשיניים הטבעיות.

בעיות הנוצרות בשל מחסור בשיניים

הבעיה העיקרית שמחסור בשיניים יוצר היא קושי בלעיסה והחלשות הנשך המפריע לאכילה. כמו כן, ברור מאליו שחוסר בשיניים גורם לפגיעה אסתטית, לפגיעה בביטחון העצמי ולהגיינה ירודה בחלל הפה. זכרו, פה מלא בשיניים מאפשר לנו לחייך במלוא הפה והכי חשוב, זה מקנה לנו תחושת טבעיות, רעננות וצעירות.

למה השתלת שיניים נחשבת לטיפול האפקטיבי ביותר?

זה פשוט מאוד, לא קיים עדיין טיפול עמיד יותר לאורך שנים. השתלות יכולות להחזיק מעמד גם עשרות שנים. ההשתלות נראות ומרגישות כמו שיניים אמתיות לכל דבר ומאפשרות אכילה בהנאה. הטיפולים מתבצעים בהרדמה מקומית ואם תרצו תוכלו לעבור את תהליך השתלת השיניים ביום אחד תחת הרדמה מלאה.

האם השתלת שיניים כואבת?

התשובה היא לא, ההשתלה מתבצעת תחת הרדמה מקומית לאחר ההשתלה תתכן תחושת אי נוחות ורגישות באזור, אבל ניתן לשכך את הכאב באמצעות משככי כאבים.

האם השתלת שיניים מתאימה לכל אחד?

למרבה הצער, לא כולם יכולים לעבור השתלת שיניים בהצלחה. בכדי לקבוע האם אתם מתאימים להשתלת שיניים, עליכם להיוועץ במנהל המרפאה כבר בפגישת הייעוץ הראשונה.

יתכן שבמהלך התהליך הרופא ימליץ לכם על שיטה נוספת המתאימה לכם לא פחות מהשתלה. הסיבות להימנעות מהשתלת שיניים הן מצבים שבהם מבנה הפה לא מאפשר זאת וכן מחלות ובעיות בריאות המונעות את הטיפול בהשתלה.

אל תשלמו סתם!

בתחילת התהליך צוות המרפאה מזמין אתכם לפגישת התייעצות ללא עלות עם מנהל המרפאה. בבדיקה לצורך אבחון, יציע לכם הרופא העוסק שנים בתחום השתלות השיניים, את גישת הטיפול וההשתלה המותאמת לכם אישית.

בקיצור, מומלץ בחום. בהצלחה!

אנא ענו על שאלון קצר לבדיקת התאמתכם לטיפולי השתלת שיניים: