לנגן שירים בגיטרה תוך 10 שיעורים

רוצים להתנסות לנגן בעצמכם על גיטרה? רוצים להקנות לילדיכם את מקצוע הנגינה החשוב והאהוב בעולם? כדאי שתחפשו בית ספר מיוחד המשלב מורים מקצועיים מצד אחד אך לא פחות חשוב – שיטת לימוד מהירה מצד שני. כיום רווחות בארץ ובעולם גישות לימוד המאפשרות לכם או לילדיכם לנגן מכלול שירים ואפילו מורכבים תוך 10 שיעורים בלבד. בתי הספר החדשים ללימודי הגיטרה מתאימים גם לאלו שרוצים לקחת את הידע שלהם צעד אחד קדימה ולהתמקצע בנגינה על גיטרה בכלל ובסגנון מסוים בפרט. יצאנו לבדוק איזה בית ספר יכול להפוך לכם את החלום למציאות ויאפשר לכל אחד ואחת מכם להיות הגיטריסטים של מחר.

קסם הגיטרה

רבים הם התלמידים, בכל הגילאים, המעוניינים להתחיל ללמוד לנגן בגיטרה או לשפר את נגינתם. הנגינה בגיטרה היא פופולארית ביותר בקרב אוהבי המוזיקה מכמה סיבות: ראשית, מדובר בכלי נגינה קל ונייד, שניתן לקחת אתנו לכל מקום. אם אתם בקומזיץ, בפיקניק, בבית מלון ואפילו בחו”ל, הגיטרה תמיד תהיה לצדכם, וזאת בניגוד לפסנתר, תופים ושאר הכלים הכבדים, המגבילים אתכם בבחירת מקום הנגינה שלכם. בנוסף, לימוד הנגינה בגיטרה, בעזרת ההדרכה הנכונה, הוא קל, מהיר ופשוט ביחס לכלי נגינה אחרים, ותוך פרק זמן קצר תוכלו כבר לפרוט ולנגן שירים להנאתכם וללוות את עצמכם או את סביבתכם בשירה, חלום שתתקשו להגשים עם כלים מסורבלים ולא אינטואיטיביים.

טיפים למתחילים

אז נשבתם בקיסמה הפוטנציאלי של הגיטרה, אבל איך יודעים איפה להתחיל? הדרך הטובה ביותר היא להקשיב להרבה סגנונות מוזיקה שונים ולנסות להבין איזה סגנון מוזיקה אתם או ילדיכם הכי אוהבים? נסו להגדיר לעצמכם מהי הגיטרה עליה תעדיפו ללמוד. גיטרת סולואים מהירה ומחשמלת או אולי את הרכות המתוחכמת של הליווי האקורדי של הגיטרה הקלסית או האקוסטית?

אם אינכם סגורים על הסגנון או סוג הגיטרה, אל דאגה. בבדיקתנו מצאנו בית ספר ייחודי למוזיקה אשר המורים בו ידעו לכוון אתכם במקצועיות ויובילו אתכם לסגנון המתאים לכם ביותר. יהיה לכם יותר קל לחפש אקורדים שמעניינים אתכם, לחקות שירים שאתם אוהבים, ולאט לאט למצוא את הדרך המיוחדת שלכם בעולם המוזיקה.

אז מהו בית הספר המועדף ללימודי גיטרה?

בית הספר למוזיקה ללימודי הגיטרה בגישה החדשה והמתקדמת בעולם, מציע לכם שיעורים מותאמים לפי הסגנון ורמת היכולת שלכם או של ילדיכם. הדגש בבית הספר הזה הוא על שליחת מורה פרטי אליכם הביתה מה שיקל עליכם מאד. גם אם אתם רק מתחילים את דרככם בעולם המוזיקה, וגם אם אתם נגנים ותיקים שרוצים לשפר את היכולות שלהם או להתנסות בסגנון נגינה חדש, בית הספר הייחודי ללימודי הגיטרה יוכל לעזור לכם בכך ובמהירות. תלמידי בית הספר יכולים, כבר תוך עשרה שיעורים בלבד, לנגן אקורדים ושירים בצורה שוטפת, וללמוד כיצד לפענח אקורדים בעצמם. בנוסף, בבית הספר ללימודי גיטרה מספר רב של מורים, המתמחים לא רק בסגנונות שונים, אלא גם בסוגי הגיטרה השונים – קלסית, אקוסטית וחשמלית, כך שתוכלו גם להתנסות בכלים רבים, ובעזרת מורים מקצועיים ומסורים תוכלו להבין מה הסגנון המתאים לכם ביותר..

מניסיון אישי אוכל לומר כי השיעורים הינם מקצועיים ביותר, פרטיים ומתקיימים כאמור בבית הלקוח. זהו בית הספר ללימודי גיטרה המתאים לכל סגנון, כל רמה וכל גיל החל מגיל 7.

כדי לבדוק התאמתכם או התאמת ילדיכם לבית ספר זה, חשוב שתמלאו שאלון קצר בן דקה.

בנימה אישית אני מאחל לכם בהצלחה רבה.

שיתוף