כיצד באמת תוכלו להרוויח כסף מהבית?

ודאי כמוני, גם אתם נתקלים באין ספור פרסומים הקוראים לכם ללמוד כיצד להרוויח כסף מהבית. כל ה”מומחים” שצצו בשנים האחרונות הקימו קורסים אינטרנטיים אשר מבטיחים לכם הכנסה נוספת של אלפי עד עשרות אלפי שקלים ללא השקעה כספית ובעבודה של שעה עד שעתיים ביום. זו כנראה גם הסיבה שהתיאבון שלהם גדול והסכום שהם מבקשים על הקורס האינטרנטי נע בין 6,000 ₪ במקרה הטוב ועד 10,000 ₪ ואף יותר. אבל האם בסיום הקורס ולאחר ששילמתם עבורו כסף רב תהיו באמת מסוגלים להרוויח אלפי שקלים בחודש? ברוב המקרים בהם מבטיחים ללמד אתכם לעשות “כסף קל” או “כסף מהיר”. יהיה לכם קשה להצמיח כסף וגם אם תצליחו, מדובר על כסף קטן.

הסודות המקצועיים להצלחה

מרבית הקורסים הוירטואלים לא יעבירו לכם את הסודות המקצועיים ההכרחיים להצלחה ובד”כ לא יציגו בפניכם את הכלים המיוחדים ואת שילוב התוכנות והאפליקציות הייחודיות שיאפשרו לכם לקצור רווחים נאים. יתרה מכך, הרי שאופי ההצלחה ועוצמתה תלויים בראש ובראשונה בשיווק אלא שתחום השיווק תופס נתח קטן מאד במרבית הקורסים שלא לדבר על כך שהטריקים בשיווק ובפרסום באינטרנט הם מקצוע בפני עצמו ובלעדיהם כל מיזם שתקימו, נועד מלכתחילה לכישלון.

אז האם בכל זאת אפשר להרוויח?

אם אתם באמת רוצים להיכנס לעולם המסחר הדיגיטלי, לקחת את העסק ברצינות ולהתחיל להרוויח כסף שסכומו ילך ויגדל מידי חודש כדאי שתעקבו אחר העקרונות הבאים ותפעלו בהתאם:

  1. חפשו קורס פרונטלי בו תלמדו עם מנחה, פנים אל פנים כך שתוכלו לקבל מענה מידי לכל בעיה. בחרו בקורס בו “יאכילו אתכם בכפית” את החומר, יענו על כל שאלותיכם ולא יעזבו אתכם עד שתבינו הכל עד לפרט האחרון. זכרו המטרה שלכם חייבת להיות התמקצעות ולא רק למידה. לקורס פנים אל פנים יש יתרונות רבים: הוא יותר מחייב ופחות דורש מכם משמעת עצמית. כמו כן, אתם לומדים יחד עם חברים לכיתה המשתפים פעולה אחד עם השני ומעניקים תמיכה זה לזה. בנוסף, לא תצטרכו להתמודד לבד עם החומר, ותתנתקו מכל דבר אחר. ואם לא די בכך, אתם אפילו נהנים מיופי של מפגש חברתי.

2. למדו רק את תחום המסחר האלקטרוני. זה התחום הרווחי ביותר עבורכם בתחילת הדרך.

3. מסחר אלקטרוני יכול להניב כסף בהרבה דרכים. בחרו בשילוב של הפלטפורמה הכי פשוטה אך בשילוב אלמנטים שיווקיים מתוחכמים ותוכנות שידעו ליצר עבורכם כסף טוב.

4. בחרו רק בקורס בו יעניקו לכם את כל הכלים, הטיפים, הטריקים והתוכנות המהווים תנאי להצלחה.

5. אל תוותרו על קורס בו מלמדים אתכם את תחום השיווק על בוריו ברמה הגבוהה ביותר.

האם קיים קורס העונה על כל הדרישות 

אז כדי שלא תפלו בפח אומר מיד שקיימים קורסים בודדים אשר באמצעותם תוכלו באמת להפוך את המחשב שלכם למכשיר שייצר עבורכם כסף בכל מקום ובכל זמן. עוד 2 דקות תוכלו לדעת מהו הקורס המתאים ביותר עבורכם וגם אפתיע אתכם בנתון שהדהים גם אותי.

מדוע דווקא מסחר אלקטרוני?

בין אם תאהבו את זה או לא, אין ספק שהאינטרנט והטכנולוגיה יצרו הזדמנויות חדשות ושינו את כללי המסחר בעולם.  כל שנדרש היום כדי להצליח בהפעלת חנות וירטואלית מעבר להתמקצעות בקורס המתאים, זה לפטופ וחיבור פשוט לאינטרנט. מכאן הדרך להצלחה סלולה.

אני מדבר על הקמת חנות באינטרנט! האינטרנט זמין לכם בכל מקום ובכל זמן. תחשבו על כך שהכסף עובד עבורכם גם בזמן שאתם הולכים לישון, גם בזמן חופשה ובעצם בכל רגע נתון, ללא תלות במקום הימצאותכם. המיוחד בהקמת חנויות ברשת הוא שניתן לעשות זאת תוך שעה תחת הדרכה נכונה. הגדלת המכירות גם היא אינה דורשת שטח פיסי נוסף וכך תוכלו להקים עוד ועוד חנויות במגוון אין סופי של פריטים, לרשת עצמכם במס’ מדינות, לשכפל את ההצלחה ולהגדיל עוד ועוד את הרווחים במהלך הזמן.

האם נדרש ידע מוקדם?

כדי להתמקצע במסלול הקריטי להצלחה, עליו מבוסס מאמר זה, אינכם נדרשים לידע מוקדם וכמובן שלא לתואר כלשהו. כל שאתם נדרשים לו הוא ראש פתוח, אנגלית בסיסית ביותר, סבלנות ובעיקר מוטיבציה ורצון להצליח. אחרי ככלות הכול גם אתם מבינים שכסף לא גדל על העצים.

הנתון שהפתיע גם אותי

לאחר בדיקה מעמיקה התברר שדווקא בקורסים בגישת “פנים מול פנים”, בכיתת לימוד, כמו בימים הטובים אתם זכאים לעד 70% סבסוד במחיר. יתרה מכך, שוחחנו עם תלמידים אשר הוכשרו במכללות אלו והם דיווחו כי כבר בחלוף 3-4 חודשים מסיום הקורס הם מגיעים להכנסה ממוצעת של כ- 10,000 ₪ בחודש ומגמת הרווחים בעלייה מתמדת.

כדי שנוכל לסייע לכם למצוא את הקורס היעיל, הטוב והזול ביותר עבורכם

אנא ענו על שאלון קצר:

שיתוף