המפתח לחיים חדשים ללא כאבים

לפני כשלוש שנים בהיותי מטייל עם משפחתי באילת חשתי בכאבים בגב התחתון ובברך שמאל. הכאבים הלכו והתגברו עד שאילצו אותי לבלות את רוב שעותיי במיטה. מה שהיה לי קל ופשוט עד אותו היום כמו ללכת, לרוץ, לשחק טניס ועוד הפך להיות מבחינתי משימה בלתי אפשרית. כל שביקשתי הוא לחזור לעצמי במהרה להיפטר מהכאבים הנוראיים ולהשיב לעצמי את איכות החיים. ניסיתי כמעט הכל, אך כלום לא עזר. לא התייאשתי! מוזר היה לי שהטכנולוגיה הפורצת דרך כיום אינה מסוגלת למצוא פתרון ממשי ומהיר לכאבים. החלטתי לצאת ולבדוק כל סוג של טיפול ובלבד שיהיה טבעי ויביא לי מזור לכאבים. התוצאות כפי שתבינו מיד היו מפתיעות…

אתם בוודאי שואלים מה מצאתי?

תאמינו או לא, לאחר כשנה של חיפושים שוחחתי עם ידידה בשם הדר שהמליצה לי על מכשיר לייזר ביתי שלטענתה העניק לה בחזרה את החיים במלא מובן המילה. המכשיר הזה, כך אמרה לי, גם מטפל בכאבים ביעילות ובזריזות, וגם מוכח מדעית כמרפא את הרקמה הכואבת. לא חשבתי פעמיים ורכשתי את המכשיר. התברר לי שהוא מסוגל לטפל באותה יעילות גם בכאבי צוואר, כאבי גב, כאבי ברכיים, דלקות שרירים, כאבי מפרקים, פציעות ספורט, ארטריטיס, פיברומיאלגיה, דורבן ועוד. לאחר שימוש של מס’ ימים במכשיר הפלא הזה חשתי הקלה עצומה בכאבים. השתמשתי בו על-פי ההוראות פעם ביום ולאחר כ-20 יום נעלם הכאב כלא היה. פשוט לא יאמן! יתרון עצום הוא שעם הטיפול במכשיר זה זרקתי לפח את כל התרופות בהן השתמשתי לפני כן.

כיצד פועל המכשיר למיגור כאבים ומה מיוחד בו

מכשיר הלייזר הרך הזה, פרי עיתם של האמריקאים מבוסס על פיתוח שנעשה בנאסא. הוא כולל מכניזם להחדרת הפעילות הטיפולית של הלייזר לרקמה הכואבת בצורה אופטימאלית. הרקמה מקבלת חלקיקי אור בצפיפות גבוהה ללא ההשפעה המזיקה של חימום הרקמה.

הטכנולוגיה משלבת טיפול באורכי גל אור שונים שעובדים באופן סינרגטי ויוצרים מפל אנרגטי שמאפשר טווח טיפולי רחב . הטיפול מתבצע ברמת התא ומשפר את האנרגיה ומערכת החיסון של התא ולכן מתאים לטיפול בכל כאבי שלד שריר.
הוא גם מסייע בזרימת דם מוגברת תוך שילוב של 3 קרני לייזר – אור אדום, אינפרא אדום ושדה מגנטי, ולכן הוא פועל על הכאב במהירות וביעילות.

המכשיר מכיל תכניות שונות לטיפול בכאב כרוני ולטיפול בכאב אקוטי. לשם כך שולבו בו תדרים מתחלפים כדי לתת “מכה לכאב” כבר בשבוע הראשון של הטיפול.

הטכנולוגיה ניצחה את הכאב!

המכשיר מבוסס על טכנולוגיה חדשנית לטיפול בכאבים. טכנולוגיה זו מבוססת על שילוב ארבעה מקורות אנרגיה. לייזר רך, אור אינפרא אדום, ואור אדום המופעלים בפולסים והמשולבים בשדה אלקטרו מגנטי סטטי. טכנולוגיה זו בשילוב אלגוריתם תוכנה חכם גורמים לאפקט טיפולי מדורג לעומקי טיפול שונים. הריפוי מושג למעשה על ידי סיוע למנגנונים הטבעיים של הגוף. באמצעות שיפור אספקת הדם לאזור הכואב והגברת יצירת האנרגיות בתא, גורם המכשיר לריפוי הדלקת והכאב נעלם.

התוצאות לא מאחרות לבוא!

“היו לי כאבים מאוד רציניים שפגעו בתפקוד היומי שלי… המכשיר הפחית לי את הכאבים משמעותית!”

תדירות הטיפול המומלצת הינה פעם ביום. לרוב את ההקלה בכאב תרגישו תוך 1-4 ימים כאשר עד 20 יום הכאב ברובו עובר.

המכשיר הזה שהחזיר לי את החיוך לפנים מפחית במהירות את הכאב ומזרז את החלמת הרקמה הכואבת. הוא גם משפר זרימת דם ומהווה אלטרנטיבה יעילה ובטוחה לתרופות.

המכשיר אינו פולשני, בעל אפקטיביות גבוהה, ללא כל תופעות לוואי ובנוסף הוא נייד, קל וידידותי לשימוש.

לא כל מכשיר לייזר

מכשיר הלייזר מאושר ברישיון משרד הבריאות הישראלי וה FDA האמריקאי.
שימו לב! רוב מכשירי הלייזר פועלים על קרן אחת המוגבלת לעומק ספציפי. השילוב של 3 סוגי הקרניים במכשיר זה מכסות עומקים שונים ויחד עם השדה המגנטי הסטטי מתאפשרת פעילות תראפויטית יעילה הרבה יותר. לכן הטיפול הזה מאוד מהיר ואפקטיבי ביחס למכשירים אחרים.

אז מה אני צריך לעשות?

אז אם גם אתם מעוניינים להיפטר מהכאבים באמצעות מכשיר היעיל פי 3 ממכשירים אחרים, אנא מלאו שאלון התאמה קצר ואתם בדרך לאיכות חיים שלא חלמתם עליה: