בשורה משמחת לסובלים מבעיות קשב וריכוז

מאת ד”ר ריצ’רד בן

מכיר את זה שאתה מדבר אל ילדיך והוא נמצא במקום אחר? שמת לב שקשה לו לשבת במקום אחד? האם קורה שהוא לא מצליח לסיים משימות והן נמרחות? אם כן, בוודאי כבר אמרו לך שהילד או הילדה שלך סובלים מהפרעת קשב וריכוז. ממחקר שנערך במכבי שירותי בריאות בקרב חצי מיליון ילדים, בהובלתו של ד”ר מיכאל דוידוביץ נמצא כי כ- 14.4% מילדי ישראל מאובחנים כסובלים מבעיות קשב וריכוז. הבשורה הטובה היא שצוות חוקרים ישראלי פיתח טיפול אלטרנטיבי לבעיה, טיפול שבמקרים רבים לדבריהם מאפשר בצורה הדרגתית להפסיק את נטילת התרופות כמו “רטלין” ו”קונצרטה” וכך להימנע הן מתופעות הלוואי שלהן והן מהנזקים הנגרמים מטיפול כימי לטווח ארוך.

הפרעות קשב וריכוז, המלוות בדרך כלל עם היפראקטיביות או בלעדיה, הנם מקור להרבה תסכול וכאב בילדים וגם במבוגרים רבים. אלה סובלים מטווח רחב של תופעות כמו חוסר ארגון, אימפולסיביות, חוסר שקט, חולמנות ותסמינים רבים נוספים. נשאלת השאלה האם “אלפא” – המכשיר החדש פרי פיתוח ישראלי הוא מבחינתו הבשורה הגדולה לחזרה לחיים נורמליים?

השיטה שעושה סדר במוח

צוות חוקרים בליווי ועדה מדעית מייעצת בראשותו של פרופ’ מיקי שיינוביץ אשר שימש כחבר במועצה הלאומית לקידום בריאות במשרד הבריאות, פיתחו שיטה בטוחה שלדבריהם נחקרה והוכחה כיעילה בטיפול בהפרעות קשב וריכוז בילדים ובמבוגרים מעל גיל 7 שנים. הרי המוח שלנו משדר גלים ברמות, תבניות ותדרים שונים. בעקבות מחקרים רבים בתחום התדרים התגלה שאצל אנשים מסוימים יש חוסר איזון נכון בין גלי המוח השונים. זה עלול לגרום להפרעות התנהגות נפוצות, בניהן הפרעת קשב וריכוז.

אז מה היא בדיוק השיטה החדשה?

מדובר בפתרון טכנולוגי, שעוזר למוח לאזן את עצמו באופן טבעי וללא תמיכה תרופתית. המכשיר המהווה פריצת דרך עולמית נמצא ע”י צוות המחקר הישראלי כמועיל ובטוח לחלוטין, הוא מספק לדבריהם פתרון אפקטיבי יותר בהתמודדות מול קשיים התנהגותיים אלה. מדובר בקשת שכל שנדרש לעשות זה להצמיד אותה למצח ולהפעיל במשך כחצי שעה פעמיים ביום. אל דאגה, לא מסתובבים איתה בחוץ והיא לא מלווה את הילד לבית הספר. מניחים אותה פעם אחת בבוקר תוך כדי התארגנות ואכילה לפני היציאה מהבית ופעם שניה במידת הצורך כשהילד חוזר מהלימודים. על התוצאות המרשימות לדברי המפתחים, יעידו רבים שהתנסו וחוו שיפור משמעותי באיכות החיים.

טבעי, בטוח ומאושר לשימוש

קשת אלפא מהווה פריצת דרך אמיתית בתחום רפואת התדרים ואלטרנטיבה מצוינת למי שמעוניין בפתרון טבעי, בטוח, ללא תופעות לוואי ושאינו פולשני. המכשיר אינו מוגדר כטיפול רפואי ובטוח לשימוש לחלוטין. לדברי המפתחים ומנהלי החברה, המכשיר מאושר בתקן CE – המאשר שהמוצר עומד בדרישות הרגולציה המחמירות (הבטיחותיות, הבריאותיות והסביבתיות) החלות עליו במדינות האיחוד האירופי. לפי ה-FDA המכשירים מותרים לשיווק בארה”ב לשיפור איכות החיים.

דעות מומחים על השיטה

ד”ר ריצ’רד בן שבחן את השיטה כתב כך: ” ברצוני להמליץ עליה בחום לטיפול בבעיות של לקויות למידה והפרעות ריכוז וקשב בילדים ובמבוגרים. מתוך ניסיוני ומעקב אחרי מטופלים בשיטה, נוכחתי  ששיטה זו יעילה מאוד בתיקון הפרעות אלה. בעיקר חשובה העובדה שלעתים קרובות ניתן בעזרת המכשיר בשיטה לרפא את הבעיה ובכך להימנע מטיפול בתרופות כמו ריטלין, שאינו מרפא אלא מהווה טיפול סימפטומאטי בלבד “. עוד הוא מוסיף: ” במעקב אחרי ילדים שתרגלו את שיטת אלפא ריד’ם, ראיתי שיפור רב בהתנהגותם  ובהישגיהם. ציוניהם בביה”ס השתפרו, המעורבות החברתית גברה  וחל שיפור בדימוי העצמי שלהם…. “.

בנימה אישית

לאחר שעמדנו על פעולתו של המכשיר והנחנו אותו על מצחנו עלתה בנו המחשבה שאם פשטות שכזאת עשויה לגרום לילדינו להיפרד אט אט מן התרופות ולהביאם אל השקט והריכוז הנדרשים, אז מדוע שלא לנסות?

נוסף על כך, אם תמהרו ותזמינו את המוצר כעת, תגלו שהחברה תיתן לכם הנחה של 30% מהמחיר הנקוב.

בהצלחה והמון בריאות!

תכני כתבה זו מיועדים למתן מידע בלבד, ואינם מהווים ייעוץ רפואי, חוות דעת מקצועית, 
תחליף לייעוץ על ידי מומחה או תחליף לכל מידע המופיע על גבי תווית,אריזה או עלון מידע לצרכן של כל מוצר.
לתשומת לבכם, יש להיוועץ עם רופא לפני כל שינוי בנטילת טיפול תרופתי.