האם אכן “איפור מקצועי” הוא המקצוע המבוקש ביותר?

איפור יופי וסטייל הם דרך חיים מבחינתה של כל אישה או נערה. בעידן החיים של היום נדיר למצוא מישהי שתצא לעבודה, לאירוע, לפגישה או לכל מקום אחר מבלי להקפיד על טיפוח ונראות הפנים. לכן, הפך האיפור ובעיקר איפור ברמה מקצועית לצורך השעה. בשנים האחרונות צמחו להם מס’ בתי ספר לאיפור מקצועי שתכליתם ללמד אותנו הנשים להתאפר במינימום זמן ובמקסימום יופי. מעבר לכך נוצרה הזדמנות הן לנשים והן לגברים לרכוש מקצוע של ממש לחיים. למי מתאים קורס איפור מקצועי? מה החומר הנלמד בקורס? מהם בתי הספר המובילים בתחום? והאם מדובר בהזדמנות ממשית לרכוש מקצוע מבוקש שעשוי לפתוח לנו דלתות לעבודה במקומות רבים ובאפיקים שונים? יצאנו לבדוק…

מהו קורס איפור מקצועי?

קורס זה כולל את הכרת המקצוע מבסיסו. אם הגעתם לבית הספר הנכון וודאו כי את הקורס מנחים טובי המורים בתחום. עם רישומכם לקורס תקבלו ערכת מוצרים מקצועית שתשמש אתכם לתרגול במהלך הקורס וכמובן גם לאחריו. במסגרת הקורס תרכשו את כל הידע הנחוץ, תאורטי ומעשי כאחד, על מנת להתחיל ולאפר באופן מקצועי במגוון תחומים. הפן המעשי כולל שעות רבות של תרגול בפועל והכל תחת ליווי והדרכה של המורים בקורס. לכל קורס סילבוס מגוון ומועשר בהתאם לטרנדים החדשים שפוקדים אותנו מידי פעם, ביניהם: תורת הצבעים, איפור לעור בוגר, איפור יום ואיפור לילה ועד לאיפור קטלוג ופנטזיה. הקורס כולל 26 מפגשים בסופם תהפכו למאפרים מקצועיים, בשלל תחומים רק הקפידו להירשם בבית ספר המעניק תעודת השתלמות מטעם משרד הכלכלה.

אז למי זה מתאים?

מקצוע האיפור נחשב למקצוע ייחודי יחסית, קל ללמוד אותו, מהנה להתנסות בו וכמות האפשרויות לתעסוקה למי שרוכש אותו רבות ומגוונות לכן הביקוש לרכישת מקצוע זה עולה משנה לשנה.

קהל היעד של קורסי האיפור המקצועי הוא קהל יעד מגוון ופונה לנשים ולגברים כאחד. ניתן לראותו כמקצוע ראשי או כמקצוע משלים לעבודה קיימת. קורס איפור מקצועי מתאים לכל מי שרוצה להיות עצמאי אם באיפור כלות וערב, הפקות אופנה ומגזינים, איפור באולפני טלוויזיה ואיפור קבוע. הקורס מתאים גם לקהל המבוגר, קהל זה בדרך כלל מעוניין בהסבה מקצועית ובפתיחת קריירה שניה חדשה. איפור מקצועי נחשב למקצוע אטרקטיבי שבהחלט שווה לשקול.

מה תנאי הקבלה?

ברוב בתי הספר לא תתבקשו להציג רקע קודם. התשוקה למקצוע והרצון לרכוש ידע הם תנאים מספיקים בהחלט, כיוון שתוכנית הלימודים של הקורס מותאמת להבנת המקצוע מהבסיס ולמידת המקצוע מתחילתו ועד סופו על כל גווניו. כמו כן, מסלול הלימודים מתאים לכל אוהבי היופי והטיפוח המעוניינים לשדרג את הידע הקיים ברשותם או לרכוש ידע חדש אם לשימוש אישי או כמקצוע לחיים.

מפגשי חיזוק והכוונה תעסוקתית

שימו לב, לפני קבלת ההחלטה על בית הספר בו תלמדו את הקורס בדקו מה מעניק לכם בית הספר גם אחריו. בתי ספר רציניים ייתנו הרצאות ומפגשי חיזוק אשר ילמדו אתכם כיצד לפתוח עסק מקצועי ומרוויח וייתנו לכם טיפים לתחילת דרככם כמאפרים מתחילים. סיימתם את הקורס ובשעה טובה קיבלתם את תעודות ההכשרה, זה הרגע לצבור ניסיון ומשם להתפתח כמאפרים באירועים קטנים או גדולים. תוכלו לעסוק, כאמור, כעצמאיים כבר בסיום הלימודים. תהיה לכם גם האפשרות לעבוד כשכירים בחברות הקוסמטיקה, סלוני כלות וכו’ .

תעודות הכשרה מקצועיות ושלל פינוקים

כמאפרים מתחילים בקשו לקבל בתחילת דרככם ערכה מפוארת ומקצועית עם מגוון רב של מוצרי איפור, מברשות, צלליות, מייקאפים, שפתונים ועוד כפי שרק בתי הספר המקצועיים באמת יודעים להעניק. לפני הרישום לקורס שאלו אם בנוסף לערכת האיפור העשירה תקבלו בסיום הקורס דיפלומה של מאפר\ת מקצועי\ת וגם תעודת השתלמות המוכרת ע”י משרד הכלכלה. וודאו שבסיום הקורס יוענק לכם גם כרטיס מאפר המקנה הנחות והטבות ברשתות האיפור השונות והמוכרות, סדנאות שיווק ומכירות, אימון עסקי, אתר אינטרנט עסקי לבנייה חינם והשתתפות בהפקות אופנה וטלוויזיה.

בנימה אישית

אם תפנו ללימוד הקורס בבית הספר העונה על כל האמור לעיל צפוי לכם, מעבר לחוויה חלומית גם הכשרה חשובה באחד הענפים המתפתחים והמבוקשים ביותר וגם רכישת מקצוע שיוכל לתרום לכם הכנסה לא מבוטלת אם כמקצוע עיקרי או מקצוע משלים. בהצלחה רבה!