כך תממשו את זכויותיכם הרפואיות באופן מלא

לרבים מאיתנו מגיעות מגוון זכויות רפואיות מאת המוסד לביטוח לאומי ומאת רשויות המס וכן בתחום התמלוגים לנפגעי משרד הביטחון, לאף אחד מאיתנו אין את כל הידע הנדרש ואת הכלים למימוש מלוא הזכויות המגיעות לנו. למרבה הצער, מרבית האוכלוסייה כבר שנים רבות פשוט מפסידה הון עתק של כסף המגיע לה כחוק אך איש ממנה אינו יודע מכך. המוסדות עצמן ישמחו מאד שתמשיכו להתעלם, תמשיכו לא לדעת ותמשיכו לא לדרוש את המגיע לכם. מבחינת הרשויות מדובר במיליארדים שנשארים בקופתן וכל שנותר להן זה לחכות להתיישנות על מנת שלא תוכלו כלל לממש את זכויותיכם. הבשורה הטובה – קיימים מס’ גופים רציניים היכולים לסייע לכם לעבור את התהליך כולו, במהירות וביעילות – ללא קשיים ביורוקרטיים מיוחדים וללא עיכובים מיותרים. יצאנו לבדוק את אותם גופים וכיצד הם עובדים. התוצאות בהחלט הפתיעו אותנו לטובה.

מתי צריך לפנות למימוש זכויות רפואיות?

בין המקרים בהם תהיו זכאים בסיכוי גבוה לסכום חד פעמי גבוה ו/או לקצבה חודשית נמנים:

תאונות עבודה, מחלות מקצוע ומיקרו-טראומה, מחלות כמו סכרת ולחץ דם, נכות כללית, נכות ממשרד הביטחון, אובדן כושר עבודה, תאונות ילדים ותלמידים, ילד נכה, פגיעות שלא במסגרת העבודה, פגיעות ומחלות המותירים מגבלה לתקופה ארוכה ועוד.

ככלל חשוב לבדוק לעומק את הזכאות לזכויות רפואיות כשאדם או קרוב משפחתו סובלים מבעיה רפואית, פיזית או נפשית מכל סיבה שהיא. אנשים אינם יודעים שהסיטואציות בהן הם זכאים לכסף מהרשויות הן רבות הרבה מכפי שנדמה לנו. דוגמה נפוצה הן תאונות עבודה, או מחלות הנובעות ממנה, וגם פגיעות ומחלות שאינן קשורות למקום העבודה אך מותירות מגבלה רפואית ליותר מ-3 חודשים עקב סיבוך מניתוח או מכל סיבה אחרת.

מחלות קשות ובעיות רפואיות שונות מזכות פעמים רבות בפטור ממס הכנסה  ואף בהחזר של עד למעלה ממיליון ₪. כך למשל  בעקבות בעיות רפואיות כמו סכרת, יתר לחץ דם ועוד. 

מי הגופים שעשויים לפצות אותנו ולמי עלינו לפנות?

במרבית המקרים הגופים המעורבים בפיצוי המגיע לכם הם: קרן הפנסיה, חברת הביטוח, מס הכנסה ביטוח לאומי, משרד הבריאות ומשרד הביטחון.

את הבדיקה מול כל הגופים ואת הגשת הבקשה יש לבצע דרך גוף בעל ידע וניסיון. לא תמיד הגופים הגדולים הם גם הטובים יותר. בגופים קטנים יותר אך מקצועיים לא פחות תוכלו לקבל יחס חם ואישי, תמיכה רגשית ובמקרים רבים הטיפול יהיה גם מהיר יותר.

חפשו גוף בו מעורבים אנשי מקצוע יוצאי מערכת ביטוח לאומי, כזה המכיר את כל סבכי הבירוקרטיה.

כדאי לכם לנסות ולהתרשם מניסיון החברה ומניסיונם ומהכשרתם של אנשי המקצוע המטפלים בך הלכה למעשה. ייעוץ טלפוני מקדים ופגישת הכרות המוצעת חינם, כדי לבחון את המקרה לגופו, תוכל לסייע מאד.

יוצאים למסע עד למימוש מלוא הזכויות

בפגישות שערכנו זכינו ללמוד מחברות שונות אודות הלווי שנתנו ללקוחות רבים מכל מגזרי המשק ולסייע להם לממש את זכויותיהן הרפואיות. בעזרתם הלקוחות זכו בהכרה של הגופים השונים, קיבלו קצבאות נכות גבוהות ואף פיצויים מכובדים שאפשרו להם לשמור בכבוד על רמת חייהם.

אז אם גם אתם נמנים על אלו אשר אינם מודעים לזכויות העומדות לרשותם, לא יודעים כיצד לתבוע את מימושן או חוששים מהסחבת הבירוקרטית הכרוכה בתביעות מסוג זה, כדאי שתבחרו בגוף מקצועי שיצא איתכם למסע שבסיומו תממשו את מלוא הזכויות המגיעות לכם מתוקף החוק. זכויות שיקנו לכם פיצוי כספי וקצבה לכל החיים.

החברות המומלצות ילוו אתכם אישית לכל אורך התהליך. החל מפגישת היכרות ראשונית לבדיקת זכאותכם, דרך הדרכתכם לחיזוק התיק הרפואי לפי דרישות הביטוח הלאומי ועד בדיקת מכלול הזכויות העומדות לרשותכם ברשויות המס ובפוליסות הביטוח הפרטיות שברשותכם. כל זאת, על מנת להבטיח לכם שתיהנו מהפיצוי האפשרי הגבוה ביותר, המשקף את מצבכם הרפואי.

אז מה עלינו לעשות עכשיו

כל שנדרש מכם בשלב זה הוא למלא שאלון קצר בן דקה בכדי לקבוע מה סיכוייך להצליח בהליך מימוש הזכויות הרפואיות ומה סיכוייך לקבל סכום משמעותי וקצבה חודשית מאת אחד או יותר ממוסדות המדינה.