חולמת על הגדלת חזה? – לכי על המראה הטבעי

בעידן בו אנו חיים כיום נחשב החזה לסמל הנשיות ונשים רבות חשות אי נוחות ואף חוסר ביטחון עצמי בשל החזה הקטן או החזה שאינו פרופורציונלי למידות הגוף.

קידמת החיים מזמנת לך כיום אפשרויות שלא היו בעבר לשוות לחזה שלך מראה מעורר השראה. עם זאת ישנם מס’ דברים עליהם אסור לך להתפשר. לא זאת בלבד שאסור להתפשר את גם חייבת להיות בטוחה שהמקום בו את מבצעת את הגדלת החזה והרופאים המלווים את התהליך הם מקצועיים ובעלי ניסיון. במילים אחרות, תדאגי לשים את היקר לך מכל, הלא הוא גופך, רק אחרי שתשוכנעי שזה המקום בו התהליך והתוצאה יהיו לשביעות רצונך.

למי מתאים ניתוח הגדלת חזה?

לפיכך, הגדלת חזה מתאימה לכל אישה (שמצבה הבריאותי תקין), שאינה מרוצה מגודל החזה שלה ומרגישה שלא התפתח במידה מספקת. יש גם מצבים בהם החזה מאבד מנפחו כתוצאה מלידות, גיל, ירידה במשקל וכיו”ב. גודל החזה אצל האישה הוא נושא רגשי וחשוב עבור נשים רבות. ישנן נשים בעלות חזה קטן יחסית המבקשות מבחינתן להגדיל את רמת הביטחון העצמי שלהן בעצם הגדלת החזה. החזה אצל האישה, כפי שהוא נתפס בחברה המודרנית, הוא סמל לנשיות ויופי.

איך אדע היכן כדאי לבצע את הגדלת החזה?

זאת אכן נקודה שחשוב מאוד שתתייחסי אליה. ראשית כדאי תמיד שתבחרי במקום המתמחה בתחום הפלסטיקה והיופי, חפשי חברה בעלת שם שעובדת בד”כ עם מנתחים כירורגים בכירים המובילים בתחום זה.

החדשנות בתחום

ניתוחים פלסטיים להגדלת חזה הם תחום דינמי שהשיטות והגישות בו מתפתחות מיום ליום. היום יותר מתמיד מקובל לשים דגש על המראה הטבעי. מומלץ שתבדקי מרפאות הפועלות בהתאם לגישות המשתנות וחשוב מכל שיהיו קשובות להערותיך ורצונותיך כמטופלת.

המראה הטבעי

הנה ארבעה כללים חשובים שאת חייבת לשים אליהם לב:

1. החזה צריך להתאים לממדי הגוף ולא להיות בולט מידי. במילים אחרות, לאחר הניתוח חשוב שהחזה ישתלב באופן טבעי בפרופורציית הגוף.

2. צורתו של החזה צריכה להיות טבעית ויפה לעין – אחת המטרות בניתוח פלסטי כיום היא להגיע למצב בו האזור המנותח משתלב באופן טבעי בפרופורציות הגוף, ולא הופך בולט מדי, שכן מטופלים רבים לא מעוניינים שיבחינו כי עברו ניתוח פלסטי.

3. החזה צריך להיות רך וטבעי למגע.

4. החזה הבולט והיפה יהיה כזה שלא יכביד בעומסו על הגב.

לסיכום:

הגדלת החזה תוך שמירה על המראה הטבעי היא בוודאי משאת נפשך. זהו ללא ספק צעד קטן לשינוי גדול בתדמית הנשית שלך, ביופי ובביטחון העצמי שיגרום לך מן הסתם לשיפור המראה.