חיסכון כספי משמעותי בפעולה פשוטה אחת

מאת: ד”ר אפי משה, רואה חשבון ומומחה בכלכלת המשפחה

מיזם ישראלי חדש פרי עטו של בחור מוכשר בן 29 ובהשתתפות מומחים כלכליים מהשורה הראשונה במשק הישראלי עשוי להביא אתכם לחסוך המון כסף. תחשבו על זה כך: לכל אדם חשוב להיות הכי מקצועי בתחום עיסוקו כדי להתפרנס כראוי, נכון? אז בואו ונשאל מדוע רוב האנשים מקבלים החלטות פיננסיות חשובות בחיי היום יום מבלי להבין בכך כלל? מתברר שבשל כך אתם מאבדים כסף רב פשוט מבלי לדעת?

אז מה מציע המיזם?

המיזם הישראלי החדש פותח בפניכם את הדרך להדרכה מעשית, חד פעמית ובעלות מאד נמוכה. את ההדרכה תוכלו לקבל בווידאו אונליין בביתכם או באופן פרונטלי בכיתת לימוד בקבוצה קטנה. בנוסף לאחר ההדרכה תוכלו לתאם פגישה בת שעתיים בביתכם עם כלכלן בכיר שיעניק לכם יעוץ אישי ופרטני. ייעוץ זה יינתן לכם ללא תוספת תשלום! היועץ יגיע לביתכם עם תוכנת השוואה המעודכנת בזמן אמת בין כל חברות הביטוח, קופות הפנסיה, הבנקים וכיו”ב (ראו פירוט בהמשך). בסיום הפגישה הוא יציג בפניכם את המלצותיו כיצד לפעול על מנת לחסוך סכום כסף משמעותי ובנוסף כיצד להגדיל בעשרות אלפי שקלים ואף יותר את החיסכון הפנסיוני שלכם. מדובר בחיסכון כספי למשך כל חייכם. המיזם מאפשר רכישת ידע בנושאים פיננסיים המלווים את חיינו יום יום, שעה שעה. מטרת המיזם היא להפוך את הנושאים הכלכליים והפיננסים לקלים ומובנים כך שלכל אזרח במדינת ישראל יהיה את הכוח והידע הדרוש כדי להתנהל כראוי !

מדובר בהדרכה אחת בת 4 שעות בלבד המועברת ע”י מומחים ותכליתה להקנות לכם כלים מעשיים, עצות ממשיות וטיפים פשוטים כיצד להתמודד עם הגופים הפיננסיים.

רכישת ידע בנושאים כמו: מה חובה עליכם לבדוק? כיצד להימנע מתשלומים מיותרים? איך מוזילים תשלומים? על מה אפשר וכדאי להתווכח ומהם האינטרסים הסמויים של כל גוף, ידע כזה, יקנה לכם כוח משמעותי לחסכון כספי ולשינוי אמיתי בניהול חייכם הפיננסים.

סקר מכון גיאוקטוגרפיה

בסקר שנערך ע”י מכון גיאוקטוגרפיה הביעו 80.2% מהנשאלים רצון להבין ולהעמיק יותר בתחומים הפיננסיים הקשורים לחייהם.

כ-74% מהנשאלים הביעו נכונות להשתתף בהדרכה חד פעמית בת 4 שעות המועברת ע”י מומחים ובה ירכשו את הכלים המעשיים אותם יוכלו לתרגם לחיסכון כספי משמעותי במהלך חייהם.

62.5% מהנשאלים אמרו שהחשוב מכל בסדנא כזו היא לקבל כלים מעשיים ממשים , עצות וטיפים לחיי היום יום.

סמכו רק על עצמכם!

הדרך המסוכנת ביותר היא להסתמך על חבר או קרוב משפחה שמייעץ לכם. שאלתם את עצמכם האם השקפותיו בהכרח תואמות לאלו שלכם? האם הוא באמת מבין דיי כדי לקבל עבורכם את ההחלטה? מסוכן יותר זה להסתמך על מה שנקרא – “ד”ר גוגל”. האינטרנט רווי במידע מטעה שלא פעם מונע מאינטרסים זרים. התרחקו משם! אם חלקכם נהג עד כה לסמוך על המלצותיהם של סוכני הביטוח, של פקידי הבנק וכיו”ב, הימנעו מכך. אינטרסים סמויים עלולים להוביל אתכם לקבל את ההחלטה הטובה עבורם אך לא בהכרח עבורכם. עשו לי טובה אישית: סמכו רק על עצמכם. אינכם מבינים בכך? לכו להכשרה מתאימה.

 

כאמור, מפתחי המיזם יציגו בפניכם תכנה ייחודית המשווה בזמן אמת את העלויות בבנקים השונים, בין חברות הביטוח, קופות הפנסיה והמשכנתאות. הדברים יוצגו לנגד עינכם בלחיצת כפתור. כאן המקום להבהיר שחיסכון בעלויות אינו מתייחס רק לשנה אחת אלא לכל משך חיי המוצר הפיננסי כגון ההלוואה, המשכנתה, הפנסיה או הביטוח. כך למשל תופתעו לגלות שקיימים הפרשים בין החברות של עשרות ואף מאות אלפי שקלים על פני שנים. תוכלו ליהנות מחוויית ההשוואה שהיא מחזה מדהים בפני עצמו, אך יותר מכך יופק עבורכם דו”ח אישי המכיל את הנתונים האמיתיים שלכם בגין המשכנתאות, ההלוואות, הפנסיה, קופות הגמל, קופות הפנסיה ועוד, שיציג את החיסכון הכספי העצום שככל הנראה תוכלו להרוויח ממש בלחיצת כפתור.

לאחר קבלת הנתונים הפיננסים מכם יישלח לכם היועץ דו”ח מסכם בו תראו היכן אתם משלמים כספים מיותרים, מה עליכם לשנות וכיצד עליכם להתנהל פיננסית באופן שוטף, כדי שמעבר לחיסכון המידי תלמדו איך לבדוק שלא “עובדים עליכם” להבא, וכך תמשיכו לחסוך במהלך כל חייכם.

כדי לבדוק מי מכם מתאים להדרכה זו, ענו עכשיו על שאלון קצר ותוך דקה תקבלו את התשובה.

בנימה אישית ככלכלן – פשוט חובה לכל אחת ואחד! אני מאחל לכם בהצלחה…