להיפטר מפטרת הציפורניים אחת ולתמיד

כבר 20 שנה שאני סובל מזיהום כרוני עקשן הנקרא “פטרת הציפורניים”. מגרד לי בלי סוף באחת מאצבעות הרגליים או הידיים, הריח בלתי נסבל והאסתטיקה של הציפורן נפגמה קשות והתעוותה ללא היכר. כל גזיזת ציפורניים ברגליים הופכת לסיוט, כל מבט לכיוון הכתמים בציפורניים כשאני הולך יחף, מעצבן אותי מחדש. ניסיתי כבר הכל: אנטיביוטיקה שקיבלתי מרופאים, תרופות ומשחות שקניתי בבתי המרקחת. שום דבר לא עזר!

לא תאמינו איך מצאתי את הגאולה מהפטרת המטרידה הזאת:

לפני מס’ חודשים הלכתי עם יניב חברי לים. ישבנו על החוף ושוחחנו. לאחר כמה דקות אני מביט ביניב מכופף ראשו לכיוון כפות הרגליים שלי. ” גם לך יש את פטרת ציפורניים?” שאל. “כן” עניתי ולא הבנתי את ההתעניינות. “אתה יודע כמה שנים גם אני סבלתי מזה?” המשיך יניב. “תראה את הציפורניים שלי עכשיו, הן נקיות לגמרי כבר שנתיים” כך אמר.

איך עשית זאת? שאלתי בתמיהה. “באחת השיטות היחידות שעובדת, בצורה מאד פשוטה”, ענה יניב. אז הפנה אותי חברי, לתכשיר הפלאים הביתי הזה שאיתו ניתן להיפטר מפטרת הציפורניים בזמן קצר ובפעולה פשוטה ומוכחת. רכשתי את התכשיר ותוך מס’ טיפולים נפטרתי גם אני אחת ולתמיד מהצרה הזאת.

מחלה זיהומית שחייבים להיפתר ממנה

חשוב שתדעו שפטרת הציפורניים היא מחלה כרונית, זיהומית ומדבקת שלא נרפאת מעצמה. בישראל היא נפוצה בגלל החום והלחות, ונמצאת בגרביים ובנעליים שלא חוטאו. השכיחות שלה עולה עם הגיל וכן, ככל שכפות הרגליים באות במגע עם מים ואנו לא מנגבים אותן מספיק. עם הגיל גם פוחתת היכולת של הציפורן להתגונן מפני המחלה. שימו לב שהפטרת פוגעת יותר בחולים עם מערכת חיסונית חלשה וכאלה הסובלים מהזעת יתר. גם נעילה ממושכת של נעליים סגורות מגבירה את הסיכוי לחלות.

הציפורן החולה אף מהווה קרקע למחלות זיהומיות ומדבקות אחרות, לחיידקים אלימים ולאלפי סוגי פטריות. הפטרת מהווה גורם סיכון לאנשים בעלי מחלות רקע שונות – כדוגמת סכרת. אדם אשר לא מטפל בפטרת, מסתכן בכך שיפחתו סיכוייו להחלמה, ובעיקר בהדבקה פוטנציאלית של אחרים בכלל ומשפחתו שלו בפרט. ללא טיפול נכון ומהיר בשיטה ייחודית זו, המחלה רק הולכת ומחמירה ועלולה לגרום לנשירת הציפורן וגם לסיבוכים אחרים. במקרים חמורים לא תצמח ציפורן חדשה וזה כבר סיפור מסובך הרבה יותר, שכן אז נהרסה ההגנה הטבעית של הגוף והאצבעות נחשפות אף יותר לזיהומים נוספים ולרעלנים המביאים לסיבוכים שונים. דעו לכם שמעבר למפגעים האסתטיים והריח הלא נעים – פטרייה שאינה מטופלת, או מטופלת חלקית, עלולה לפגוע במערכת החיסונית, לחדור לאיברים פנימיים דרך מחזור הדם.

כך ניפטר מהפטרת

בדרך כלל התרופות שניתנות היום לטיפול בפטרת מגיעות עם רשימה שלמה של תופעות לוואי אפשריות הכוללות אפשרות פגיעה במערכות אחרות בגוף, כגון כליות וכבד. מחקרים שנעשו בשנים האחרונות בקרב אלפי מטופלים בתכשיר הביתי הייחודי העלו תוצאות מדהימות. לפיכך זהו הטיפול המומלץ ביותר בפטרת הציפורניים. כאמור, הטיפול הינו הומאופתי, יעיל מאד ואינו כרוך בתופעות לוואי! הטיפול אינו מלווה בכאבים, כאשר את התוצאות תוכלו לראות החל מהטיפול הראשון!

בנימה אישית ומתוך ניסיון, פטרת הציפורניים היא דבר נורא מטריד וחייבים לשים לה סוף! התכשיר הזה עזר לי מאד!