מהפכת החיסכון בעלות השיעורים הפרטיים

מהפכת החיסכון בעלות השיעורים הפרטיים

הידעת כי מעתה ניתן לקבל שיעורים פרטיים בכל המקצועות ולכל התלמידים בבית, כל יום חמישה ימים בשבוע בעלות נמוכה ששווה לכל כיס? ובכן מהפכה בעולם החינוך שתכליתה להביא כל תלמיד להצלחה מקסימלית בלימודים מאפשרת זאת. הנה לכם עוד הוכחה שלפעמים המציאות עולה על כל דמיון.

חיסכון עצום בעלויות

בעידן בו כולנו מחפשים היכן ניתן לחסוך בעלויות המחייה קם לו מיזם חדש הנותן מענה לתלמידי ביה”ס בכיתות א’ ועד י”ב. מדובר בשיעורים פרטיים הניתנים בווידאו צ’אט באינטרנט כל יום בימים א’-ה’, בין השעות 15:30 ועד 20:30. המיזם שם לו למטרה להביא להצלחתם בלימודים של התלמידים תוך שהוא מעמיד לטובת התלמידים את מיטב המורים בשלל מקצועות לעזרה יום יומית בהכנת שיעורי הבית, בהכנת עבודות ובתגבור נוסף לפני מבחנים. על מנת למדוד הישגים ולשפרם על פני זמן, המנוי ניתן לרכישה בשלב ראשון ל-12 חודשים, אך הרשו לי לנחש שלא תרצו להפסיק.

זמינות מידית

המיוחד במיזם הוא הזמינות המידית של כל המורים, תוך פרק זמן קצר לאחר כניסת התלמידים למערכת הממוחשבת המיוחדת שהוקמה ע”י היזמים. פשוט אין צורך לקבוע שיעור מראש, נכנסים למערכת עם שם משתמש וסיסמה ומקבלים עזרה מידית.

שקט נפשי להורים

אני כהורה יודע שכיום שיעורי הבית, העבודות והבחינות מחייבים כמעט תמיד את מעורבותם של ההורים או של מורים פרטיים שעלותם יקרה מאד. נהוג לומר כיום ששעורי הבית ניתנים להורים ולא לתלמידים. המיזם, אם כך, מאפשר שקט נפשי להורים מלחץ הילדים הזקוקים לעזרה תוך שאנו יודעים שהם יכולים לקבל מענה לכל שאלה, בכל מקצוע ובכל יום.

כיצד זה מתבצע?

כפי שנאמר לעיל השיעורים ניתנים בצורה אינטראקטיבית בווידאו צ’ט דרך האינטרנט. למה הכוונה? נכנסים למערכת, בוחרים את המקצוע הרצוי ובתוך דקות מקבלים שיעור .מכיוון שמתנהלת בשיעור שיחה בין התלמיד למורה תוך שהם רואים זה את זה, כל שנדרש מהתלמיד היא מצלמת אינטרנט. קבלת השיעור היא תוך מס’ דקות.

באילו מקצועות מעמיד המיזם מורים פרטיים לתלמידי ביה”ס?

תיכון וחטיבה
היסטוריה / אזרחות / לשון / ספרות/מתמטיקה / פיזיקה / מדעי המחשב
תנ”ך / אנגלית / ערבית / גיאוגרפיה/כימיה / ביולוגיה / רובוטיקה / חשמל

בית ספר יסודי
תורה / היסטוריה / אנגלית / מדעים/חשבון / הנדסה / כישורי שפה / לשון
הבנת הנקרא / אזרחות / גיאוגרפיה/ערבית / מולדת

באם הנכם מתאימים למיזם והמיזם ימצא ככדאי עבורכם תידרשו למנוי בעלות חודשית זולה במיוחד. עם ביצוע המנוי תקבלו שם משתמש וסיסמה ומאותו הרגע יקבלו כל ילדיכם הלומדים בבי”ס שעורים פרטיים כל יום ואף מס’ פעמים ביום בהתאם לצורך.

לפניכם שאלון ממש קצר לבדיקת התאמתכם למיזם. אנא מלאו את השאלון ותוך 2 דקות תדעו אם אתם מתאימים.
בנימה אישית אני מאחל לכם ולילדיכם הצלחה רבה.