האם גם לכם מגיע חיסכון כספי בביטוח ?

לפי הערכות משרד האוצר, 85% מהציבור משלם פעמיים ואף שלוש פעמים על ביטוחים זהים. לאורך השנים רובנו מבזבזים סתם סכומים שיכולים להגיע לאלפי שקלים בשנה.

ביטוחים בהתאמה אישית

בנוסף לתשלום הכפול, מרבית הציבור איננו יודע כלל איזה כיסויים כוללים באמת הביטוחים שלו. יתכן ואינכם מכוסים בכלל מפני המצבים החשובים לכם באמת והמותאמים אישית לגילכם, למצבכם הרפואי, למצבכם התעסוקתי ולמצבכם הכלכלי.

התוצאה יכולה להיות עגומה. ברגע האמת בו אתם עלולים להזדקק לכספי הביטוח בשל בעיות רפואיות דחופות, בשל אובדן כושר עבודה או בשל תאונה או פציעה, אתם עלולים לגלות שפשוט לא תקבלו כלום מחברות הביטוח.

לא לוקחים סיכונים

האם אתם מוכנים לקחת את הסיכון? נדמה לי שהתשובה ברורה מאליה. אין לכם את הפריווילגיה שלא ליזום בדיקה מקיפה של תיק הביטוח שברשותכם ע”י גורם מהימן ומקצועי. לאחר הבדיקה עליכם להתאים את כיסויי הביטוח למצבכם האישי באופן פרטני.

ומה יפה בכל זה? מתברר שבמקרים רבים ניתן גם להגדיל את כיסויי הביטוח שברשותכם, גם להתאימם למצבכם ולצרכיכם האישיים וגם לזכות בחסכון כספי משמעותי.

כל האמור נוגע לאוכלוסייה כולה, עצמאיים ושכירים כאחד.

לאחרונה, הוקם בישראל, שרות חדש בשם “מבוטח בשליטה” בדיוק כדי לענות על הצורך הזה. לשרות זה שותפים גורמים מקצועיים רבים, סוכנויות ביטוח עצמאיות, אשר ברשותן, סימולטור ביטוח מקיף, המכיל את תעריפי כל חברות הביטוח בארץ ויכול להשוות בכל רגע נתון, היכן משתלם יותר לבטח ומהי העלות הנמוכה לכל כיסוי וכיצד ניתן להוזיל.
כמו כן קיים דגש על שידרוג הפוליסות לכיסויים החדשים והעדכניים ביותר, עפ”י עצות המומחים.

זה מה שאתם לא יודעים

האם פעם שאלתם את עצמכם: האם יש לכם כיסוי לתרופות מצילות חיים שאינן בסל הבריאות? באילו תנאים תקבלו פיצוי במקרה של אובדן כושר עבודה? מה גובה הסכום בו אתם מכוסים מפני מחלות קשות? שאלות אלו ואחרות הן שאלות מהותיות עבורכם ועבור משפחתכם.

לכן, אני קורא לכל אחת ואחד מכם שלא להישאר שאננים ולא להגיד “לי זה לא יקרה”. לפעמים מדובר חלילה בשאלה של חיים ומוות. אל תחכו לרגע האמת בו תבקשו להיעזר בביטוחים עליהם שילמתם משך שנים רבות ורק אז תגלו שחברות הביטוח מתעלמות מכם לחלוטין בטענה שאינכם מכוסים למקרה הספציפי אליו נקלעתם.

נצלו את התחרות ודאגו לביטחונכם הכלכלי

אז די מלהיות ה”פריירים” של חברות הביטוח וקרנות הפנסיה. בואו קחו את עתידכם בידכם ובצעו בדק בית בכל הבלגן הזה אחת ולתמיד. עשו זאת באמצעות גורם מקצועי ואובייקטיבי שייעץ לכם עצות חכמות תוך בדיקת הכיסויים הקיימים והתאמתם לצרכיכם האישיים. הגורם המקצועי יוודא שאתם אכן מוגנים מפני כל בעיה רפואית, הוא יבדוק, ימליץ ויעשה כל שביכולתו לעדכן ולשדרג את הפוליסות שברשותכם וכמו כן, יעשה כל שביכולתו על מנת להביא לכם לחיסכון כספי משמעותי.