מהפכה בהצמחת השיער הטבעי מחדש

נשירת שיער והתקרחות הם מנת חלקם של 90 אחוז מהגברים ו-45 אחוז מהנשים באוכלוסיה. אז אם גם לכם בא להראות צעירים יותר ויפים יותר יתכן והבשורה בכתבה הזאת תפתיע אתכם מאד.

אכן כן, השיער הוא מרכיב חשוב וחיוני לדימוי העצמי שלנו. אם יש לנו אירוע, פגישה חשובה, או אפילו אורחים שצריכים להגיע אלינו אחד הדברים הראשונים שעולה במוחנו הוא סידור השיער – תספורת, פן או תסרוקת. הבעיה: מאות אלפי אנשים בישראל, סובלים מדלילות השיער ומהתקרחות הדרגתית? כל כך הרבה שיטות ומוצרים נפוצו בארץ ובכל העולם כדי לנסות ולטפל בתופעת ההתקרחות והשיער הדליל. ברוב המקרים הם פשוט “לא מספקים את הסחורה”. עם זאת הגיע לאוזננו כי מכשיר אחד בטכנולוגיה ייחודית יצר מהפכה של ממש בתחום והוא עשוי להביא לביתך את המכשיר שאכן ישים סוף לדלילות השיער ולהתקרחות והכל באופן טבעי. יצאנו לבדוק…

מברשת שיער בטכנולוגיית הלייזר לטיפול ביתי

מחקרים בעולם מדווחים כי טיפול באור לייזר התגלה כממריץ את אספקת החמצן ואת החומרים המזינים לזקיק השיערה וכך מעודד את צמיחתם ומחדש של זקיקי השערות הרדומים בראשנו.

על כך נבנתה הטכנולוגיה לטיפול ביתי ששמה קץ לצורך בשימוש בתרופות ותכשירים ומאפשרת טיפול ביתי, קל ונוח, המוביל להצמחה מחודשת של שיער טבעי ועיבוי השיער הקיים.

מתברר שמדובר במהפכה של ממש המאפשרת את צמיחת השיער הטבעי שלנו למצב של שיער מלא, צפוף וחזק יותר. והכל באמצעות מברשת לייזר ובה אור ממוקד החודר לעור הקרקפת. זאת בניגוד למכשירים אחרים המשתמשים באורות לד שאינן ממוקדות.

יעילות המכשיר

לא כל מכשירי הלייזר להצמחת שיער זהים ביעילותם. שימו לב שהמכשיר אותו בדקנו, אושר הן ע”י ארגון הבריאות האמריקאי (ה-FDA) וכמובן שגם ע”י משרד הבריאות הישראלי. חשוב להדגיש: ישנם הבדלים לא קטנים בין המכשירים השונים המוצעים בשוק ולא כולם יספקו לכם את התוצאות להם אתם מייחלים. בדקנו את המכשיר המוביל ונוכחנו לדעת שהוא אכן מביא לצמיחה מחודשת של שיער בריא וטבעי. הוא מיוצר ע”י חברה מהימנה ומובילה בתחום, שמכשיר הלייזר שלה להצמחת השיער הטבעי מדורג כמותג מס’ 1 בארה”ב. הוא נמצא כמכשיר הטוב ביותר מהמכשירים אותם סקרנו והאמת היא שהיה קשה לנו למצוא מכשירים נוספים שהם כה אפקטיביים ובעלי מפרט טכני המתאים לטיפול יעיל כל כך בנשירת שיער ובהצמחתו מחדש.

החברה המייצרת כפופה לנוהלי ייצור מעולים (GMP) וחייבת לעמוד בתקנים של הארגון הבינלאומי לתקינה (ISO) כגון ISO-9002 ו-12485.

8 דקות אחת ליומיים – זה כל הסיפור

מברשת הלייזר מאפשרת לכם טיפול מלא בכל אזורי השיער כך שכל הקרקפת זוכה לטיפול אחיד ויעיל. זמן הטיפול במברשת אורך כ-8 דקות (אחת ליומיים) בלבד. שימוש של דקות בודדות כ-3 פעמים בשבוע במכשיר ביתי קל ונוח הוא המתכון שלך לצמיחתו של השיער ולעיבוי שלו עד למראה הנחשק והיפה כמו פעם.

תוצאות מחקרים – 90% הצלחה

תוצאותיו המדהימות של המכשיר המוצלח שנבדק על ידנו הוא פרי  מחקר קליני שנערך בשבע אוניברסיטאות יוקרתיות, ברחבי ארה”ב ואשר הביא לפריצת הדרך בתחום חידוש ועיבוי השיער. המחקרים כפי שדווח תאמו לסטנדרטים האקדמיים הגבוהים ביותר בעולם. המכשיר המדובר פורסם ע”י רופאים ב-6 מגזינים רפואיים. בטיפולים שנעשו במכשיר, ב-460 גברים ונשים, בבתי חולים מובילים, נרשמו לא פחות מ-90% הצלחה.

מנשירה מוגברת, מדלילות ומהתקרחות, התוצאות היו ברורות – הצמחה של שיער באזורים דלילים, בלימת התנוונות השיער וצמיחה מחודשת של שיער בריא וטבעי באזורים הנדרשים.

אז בדקו ברצינות את רכישת המכשיר לביתכם ומקווה שגם אתם, כמוני אגב, תיהנו מהצמחת שיער טבעית וממראה מחודש ויפה. בהצלחה!